YAZILIM HİZMETLERİ

Infoteks Fusions EFT POS Yazarkasa ve El Terminalleri Stoklarımızda

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz FUSIONS 410G, sektörlerden gelen talepler doğrultusunda 3 farklı pakette (STANDART - PROFESYONEL - ULTIMATE) birleştirilmiştir. Bu paketler birbirleri arasında upgrade edilebilmektedir.

Örneğin: Bir İşletme, STANDART aldığı 410G Yeni Nesil Ödeme Kaydedici cihazını, işletmenin gelişen ihtiyaçlarına ayak uydurabilmesi için ek fonksiyonlar satın alarak mevcut cihaza ekletebilir.

Desteklenen Özellikler Paket Bazında;

- Birden fazla banka ve banka uygulaması ile aynı anda çalışabilme. (Tüm Paketlerde)

- Üzerindeki DAHİLİ KAMERA sayesinde; “Otopark olay yeri resim alma, kapıda ödemeli kargo işlemlerinde Hasarsız Teslim Resmi, adrese gidilmiştir resmi, kırılan, ezilen v.b. durumlar için kaza resmi v.b. olay kayıtlarını, “IMAGE CHAPTER” özelliğiyle güvenli bir şekilde toplayabilir, online olarak FUSIONS 410G’ler üzerinden TSM sunucularımızdan alabilirsiniz. (PROFESYONEL ve ULTIMATE Paketlerinde)

GPS (Global Positioning System) ile plasiyerlerinizi uzaktan izleme özelliği, kaybolan cihazınızın son noktası, rota çizebilme, rota dışına çıkılması durumunda uyarılma v.b. takipmatik özelliği. (PROFESYONEL ve ULTIMATE Paketlerinde)

- Fusions Yazarkasa Pos üzerinden online sipariş toplama. (Tüm Paketlerde) Fiş kesmenin yanı sıra mevcut firmanın kullanmış olduğu program entegrasyonu yapılmış ise merkez yazılım ile konuşabilen altyapı bulunmaktadır. Aktif kullanıcı olarak bu hizmetten yararlanmak için entegrasyonunuzu tamamlamanız gerekmektedir.

- Sistem üzerinde dahili olarak bulunan 3G modülü sayesinde Hızlı Data Transferi. (PROFESYONEL ve ULTIMATE Paketlerinde))

EDGE ve GPRS Özelliği. (Tüm Paketlerde)

- Barkodlu ürün giriş ve çıkışları için dahili 1D veya 2D QR-CODE Okuma Özelliği. (PROFESYONEL ve ULTIMATE Paketlerinde)

“PARMAK İZİ” özelliği sayesinde, tanımlanan kişiler dışında cihazınıza müdahale edilemeyeceği gibi, GPS sistemiyle entegre çalışan Parmak İzi okuyucu sistem, plasiyerlerinizin iş başı yaptığı zamanı ve GPS Koordinatını eşleştirerek %100 Güvenli Takip sağlamaktadır. (ULTIMATE Paketinde)

- A8 1 GHz Yüksek işlemci ve 32 GB’a varan hafıza. (Tüm Paketlerde)

 

Theseus Alpemix Uzaktan Destek

7/24 Müşterilerimize alpemix programı üzerinden canlı olarak veya iletişim numaralarımızdan destek sağlıyoruz.

info@theseus.com.tr